Prasidėjo ESL Trečios lygos trečias sezonas.
Ltunity užtikrintai laimėjo pirmus penkis žaistus mačus.

Baigėsi Clanbase NationsCup.
Rinktinė laimi Lietuvai pirmąjį medalį Clanbase turnyruose.

Ltunity nugali Baltijos komandų turnyrą.
Finale po labai atkaklios kovos palaužti nGa.


Rinktinė nuo šiol komandiniuose turnyruose dalyvaus Ltunity vardu. Lithuanian Unity.

Prie rinktinės prisijungė andaX ir Guru.

Paleistas komandos serveris: Linksmai Skillz.


            Ltunity  (31)  8-0  (4)  TC (photo)

            Ltunity  (24)  6-2  (16)  x-DT (photo)

            Ltunity  (26)  7-1  (15)  SyS (photo)

            Ltunity  (27)  7-1  (8)  Karma (photo)

            Ltunity  (17)  5-3  (20)  eSrael (photo)

            LT  (10)  1-2  (19)  Czech (photo)

            LT  (14)  2-0  (2)  Denmark (photo)

            LT  (14)  2-0  (1)  Netherlands (photo)

            Ltunity  (16)  2-1  (16)  nGa (photo)

       
     

Untitled Document

Team Matches:

  Team: Opponent: Tracks: Type: Result: Photo:
  LT LT-2 NC1 friendly (21)  3-0  (7)  photo
  LT Slovenia NC1 friendly (25)  3-0  (2)  -
  LT-2 China NC1 friendly (17)  2-1  (12)  photo
  LT Hungary NC1 friendly (20)  2-1  (10)  photo
  LT LT-2 NC2 friendly (21)  3-0  (4)  photo
  LT Ukraine NC2 NC2 (16)  2-1  (9)  photo
  LT LT-2 NC2 friendly (21)  3-0  (2)  photo
  LT Brasil NC2 NC2 (12)  0-3  (21)  photo
  LT-2 Slovenia NC2 friendly (21)  3-0  (1)  photo
  LT Slovenia NC2 NC2 (21)  3-0  (0)  photo
  LT LT-2 NC2 friendly (21)  3-0  (4)  photo
  LT Germany NC2 NC2 (13)  1-2  (19)  photo
  LT Belarus NC2 NC2 (21)  3-0  (0)  photo
  LT Hungary NC2 friendly (21)  3-0  (0)  photo
  LT Russia NC2 NC2 (12)  0-3  (21)  photo
  LT OWN (Norway) TML-Reborn TML (14)  2-0  (6)  photo
  LT Husty (Slovakia) TML-Reborn TML (14)  2-0  (3)  photo
  LT ROD Junior (Norway) TML-Reborn TML (14)  2-0  (1)  -
  LT hT (Estonia) TML-Reborn TML (14)  2-0  (3)  photo
  LT TD (Turkey) STC3 STC3 (19)  3-0  (2)  photo
  LT CAT STC3 STC3 (19)  3-0  (0)  photo
  LT FC (Hungary) STC3 friendly (21)  3-0  (3)  photo
  LT FF (France) STC3 STC3 (14)  0-3  (19)  -
  LT bioXar (Germany) STC3 STC3 (5)  0-3  (19)  -
  LT France NC3 NC3 (3)  0-3  (19)  photo
  LT New (France) STC4 STC4 (19)  3-0  (8)  photo
  LT Sweden NC3 NC3 (2)  0-3  (19)  photo
  LT PRC (Italy) STC4 STC4 (19)  3-0  (9)  photo
  LT Australia NC3 NC3 (4)  0-3  (19)  photo
  LT aAa (France) STC4 STC4 (4)  0-3  (19)  photo
  LT OLD (Hungary) STC4 STC4 (19)  3-0  (0)  photo
  LT TryA! (Belgium) STC4 STC4-Playoff (1)  0-2 (14)  -
  LT Lith (Lietuva) NC3 friendly (15)  3-0  (2)  photo
  LT E5 (Portugal) TNA TNA (12)  2-2  (10)  photo
  LT x-dt (Sweden) TNA TNA (13)  2-2  (12)  photo
  LT ouN (Belgium) TNA TNA-Playoff (1)  0-2 (14)  photo
  LT hfe (France) FGL friendly (15)  2-1  (18)  photo
  LT uP (Portugal) FGL FGL (19)  2-1  (9)  photo
  LT ALS (Europe) FGL FGL (14)  2-0  (0)  photo
  LT next (Spain) FGL FGL (2)  0-2 (14)  photo
  LT nGa (Lietuva) ESL custom friendly (14)  2-0  (12)  photo
  LT eLogic (France) ESL custom ESL qualif. (1)  0-2 (14)  photo
  LT AoS (Germany) ESL custom ESL qualif. (14)  2-0  (1)  photo
  LT Inferno (Italy) ESL custom ESL qualif. (7)  1-1 (9)  photo
  LT VIS (Germany) ESL season ESL III (31)  5-0  (4)  photo
  LT OLD (Czech) ESL season ESL III (13)  2-3 (19)  photo
  LT nGa (Lithuania) ESL season ESL III (30)  4-1  (18)  photo
  LT FuKa (Germany) ESL season ESL III (18)  2-3 (24)  photo
  LT Bullracing (Germany) ESL season ESL III (31)  5-0  (7)  photo
  LT iF (Germany) ESL season 2 ESL III (21)  3-2  (17)  photo
  LT aX (Germany) ESL season 2 ESL III (20)  2-3 (23)  photo
  LT x-ROC (Czech) ESL season 2 ESL III (18)  2-3 (25)  photo
  LT dac (Germany) ESL season 2 ESL III (31)  5-0  (2)  photo
  LT MG (Czech) ESL season 2 ESL III (10)  1-4 (27)  photo
  LT i'Tech (Lithuania) Kaledinio turnyro LT turnyras (7)  1-0  (1)  photo
  LT ns (Lithuania) Kaledinio turnyro LT turnyras (7)  1-0  (0)  photo
  LT hypnosis (Lithuania) Kaledinio turnyro LT turnyras (7)  1-0  (0)  photo
  LT SB (Lithuania) Kaledinio turnyro LT turnyras (7)  1-0  (1)  photo
  LT Hungary Clanbase NC-XII NationsCup-XII (14)  2-0  (1)  photo
  LT Finland Clanbase NC-XII NationsCup-XII (14)  2-0  (3)  photo
  LT MZG (Latvia) TNA Baltic cup (14)  2-0  (0)  photo
  LT Oh jesus (Lithuania) TNA Baltic cup (14)  2-0  (0)  photo
  LT ns (Lithuania) TNA Baltic cup (14)  2-0  (1)  photo
  LT Czech Clanbase NC-XII NationsCup-XII (16)  1-2 (18)  photo
  LT eom (Estonia) TNA Baltic cup (14)  2-0  (0)  photo
  LT AE (Lithuania) TNA-Playoff Baltic cup (14)  2-0  (1)  photo
  LT nGa (Lithuania) TNA-Playoff Baltic cup (14)  2-0  (5)  photo
  LT itech (Lithuania) TNA-Playoff Baltic cup (14)  2-0  (5)  photo
  LT nGa (Lithuania) TNA-Playoff Baltic cup final (16)  2-1  (16)  photo
  LT Netherlands Clanbase NC-XII NationsCup-XII (14)  2-0  (1)  photo
  LT Denmark Clanbase NC-XII NationsCup-XII (14)  2-0  (2)  photo
  LT Czech Clanbase NC-XII NC-XII Final (10)  1-2 (19)  photo
  LT eSrael (Israel) ESL season 3 ESL III (17)  5-3  (20)  photo
  LT Karma (Portugal) ESL season 3 ESL III (31)  7-1  (8)  photo
  LT SyS (Poland) ESL season 3 ESL III (26)  7-1 (15)  photo
  LT x-DT (Sweden) ESL season 3 ESL III (24)  6-2  (16)  photo
  LT TC (Turkey) ESL season 3 ESL III (26)  8-0 (15)  photo

 

 
Linksmai.lt

Hey.lt